Časomíra

Pro měření závodů používáme moderní elektronickou časomíru firmy FinishLynx s možností drátového či bezdrátového přenosu startovního signálu (nepotřebujeme tedy na stadionu natahovat žádnou kabeláž). Součástí měřícího vybavení pro běžecké sprinty je ultrazvukový větroměr. Pro běhy nad 400 m požíváme čelní kameru pro identifikaci závodníků. Čas závodu a výsledky můžeme zobrazit na světelné tabuli.

Při atletických soutěžích pracujeme v programu Atletická kancelář, a zajistíme v programu veškerou dokumentaci od stažení přihlášek, přes tisk startovních listin až po odeslání výsledků na web.

Při ostatních soutěžích, kde se nepracuje s programem Atletická kancelář, zajistíme přihlášky prostřednictvím přihlašovacího formuláře na našich stránkách nebo zpracujeme přihlášky zaslané prostřednictvím e-mailu, zde umístíme i informace o Vašich závodech a jejich výsledky, nebo ponecháme zpracování zápisů na Vás a dopíšeme pouze jednotlivé výkony do dodaných tabulek.

Od Vás potřebujeme v prostoru cíle elektrickou přípojku (v případě potřeby se umíme obejít i bez ní), stůl a židli.

Kameru obsluhují školení rozhodčí ČAS 2. a 3. třídy.

Chcete-li zjistit bližší informace o možnosti změřit Vaše závody nebo pomoci s jejich organizací, kontaktujte nás prosím na mail: casomirapisek[zavináč]gmail.com